Termék részletek


Hikvision - HK-SFP-1.25G-20-1310

Raktárkészlet: Raktáron
Hikvision - HK-SFP-1.25G-20-1310
Bruttó egységár: 15 545 Ft; Nettó egységár: 12 240 Ft
Szállítási Idő 
:
1 munkanap
db Kosárba Kosárba
Monomódusú SFP; simplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1550 nm
  • Átviteli közeg: optika
    Hurkolhatóság: nem hurkolható
    Bemenetek száma: 1
    Átviteli távolság: 20000 m

    Adatlap
  • Készleten
    17
    Gyártó
    Hikvision
    Raktárkészlet
    Raktáron
    Cikkszám
    HK-SFP-1-25G-20-1310
Kiegészítő termékek